Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » PRODEJNÍ STÁNKY » Prodejní stánek ze dřeva


        

Prodejní stánek ze dřeva

Prodejní stánek na kolech

 

Číslo produktu: 0762
Výrobce: Zahradní maringotky
rozměr: 220 x 300 x 260 cm
váha: 360 kg
materiál: dřevo, kov
Věk: 3 -99 let
bez DPH: 66 033 Kč (2 752 EUR)
s DPH (21 %):
79 900 Kč (3 329 EUR)

Originální prodejní stánek, který na první pohled připoutá pozornost zákazníků.


Stánek je na kolech a pomocí přídavného oje se s ní dá popojíždět.Stánek můžete přepravovat od akce po akci na přívěsném vozíku za auto.Pomocí nájezdů jej pohodlně naloží i jeden člověk.

Stánek má velké prodejní okno, které se dá zavřít,takže prodejní stánek můžete ihned využít pro přespání, jako zahradní chatku pro děti i dospělé, jako sklad na nářadí a pod.
K prodejnímu stánku můžete objednat schody pod prodejní okno, zábradlí na schody, sklápěcí postele,sklápěcí stolek, matrace, povlečení, závěsy i koberec.
Barevnost dřeva-odstín i barvu střechy si můžete sami zvolit.

Ke standardnímu vybavení patří okna, dveře, sklápěcí schůdky,kola železná /dřevěná pouze na přání/.

Stánek-chatku Vám dovezeme do místa určení smontovaný, tak jak jej vidíte na fotografiích.Pokud se nedá stánek-domeček dopravit na místo, protože je v cestě nějaká překážka, jako např.úzká branka, velká terénní nerovnost apod, dovezeme chatku-prodejní stánek rozložený a na místě složíme.
Cena montáže je 11.000,-Kč

Rozměry: š.230 x d.300 x v.260cm


Cena bez nátěru 79.900,-Kč
Cena s nátěrem 89.900,-Kč

Poctivý nátěr je aplikován na každý díl zvlášť-je natřen rám, každá palubka a hranolek a lišta ze všech stran a teprve potom jsou jednotlivé díly sestavovány a smontovány, takže na maringotce není místo, které by nebylo povrchově ošetřeno.

Vaše dotazy rádi zodpovíme.