Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.


Úvod » ZAHRADNÍ CHATKY » Zahradní domek na kolečkách


        

Zahradní domek na kolečkách

Chatka pro děti i dospělé - maringotka

 

Číslo produktu: 0752
Výrobce: Hračky Rydlo
rozměr: 220 x 300 x 260 cm
váha: 350 kg
materiál: dřevo, kov
Věk: 3 -99 let
bez DPH: 60 248 Kč (2 511 EUR)
s DPH (21 %):
72 900 Kč (3 038 EUR)

Zahradní chatka na kolečkách pro děti i dospělé

Domeček na kolech má mnohostranné použití.Například jako chatka do zahrádkářských kolonií, či na zahradu.Můžete ji použít jako sklad nářadí a produkty na zahrádce. Domeček můžete využít jako prodejní stánek.je možné jej také upravit na včelín.

Právě tento domeček na obrázku byl upraven pro použití jako zahradní domek na nářadí.Má dvoukřídlé dveře o celkové šíři 90cm, aby se dalo pohodlně projet s kolečky, proto dodáme na přání i nájezdovou rampu.

Podlaha je nad zemí a  zaručuje tak sucho v domečku. V parném počasí je díky dřevěné konstrukci a dřevěné střeše velmi příjemně. Za chladnějšího počasí je v domečku zase díky celodřevěné konstrukci tepleji.

Barvu domečku i střechy vám uděláme na přání.

Tento typ dodáváme bez nátěru, vzhledem k širokému možnosti využití.Ale může vám jej dodat i s povrchovou úpravou dle vašeho přání.Vnitřní výška je v nejnižším bodě 180 cm, v nejvyšším 204cm. Podlahová plocha s verandou je 170 x 280cm.Samostatný vnitřní uzavíratelný prostor má podlahovou plochu 170x 210cm.

Ke standardnímu vybavení patří okna, dveře, sklápěcí schůdky,kola železná /dřevěná pouze na přání/.

Celkový vnější rozměr bez schůdků je délka 300cm-bez schůdků- se chůdky 350cm - šířka 220cm, výška od země 260 cm.

V případě, že nelze zajet s domečkem na určené místo /např. úzká branka, stromy na pozemku , různé stavby apod.,dovezeme domeček v rozloženém stavu a smontujeme jej  na místě .

Cena montáže 8.000,-Kč vč.DPH

Cena bez nátěru 69.900,-Kč vč.DPH

Cena s nátěrem 78.900,-Kč vč.DPH

Poctivý nátěr je aplikován na každý díl zvlášť-je natřen rám, každá palubka a hranolek a lišta ze všech stran a teprve potom jsou jednotlivé díly sestavovány a smontovány, takže na maringotce není místo, které by nebylo povrchově ošetřeno.

Vaše dotazy rádi zodpovíme.