Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

ZBOŽÍ V AKCI

Cena po slevě 1 290 Kč (54 EUR)
Cena po slevě 34 900 Kč (1 454 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena po slevě 34 900 Kč (1 454 EUR)

KONTAKTY

Dřevěné hračky MR
Komenského 14
54901 Nové Město nad Metují
tel: +420 774 416 465
napište nám

ZÁRUKA A REKLAMACE
ZÁRUKA a REKLAMACE1. Fyzické poškození zásilky přepravou reklamuje zákazník při převzetí u pošty, či jiného dopravce a nebo odmítne zásilku přijmout.

2. V případě nekompletnosti dodávky reklamuje zákazník tuto skutečnost bez odkladu, nejpozději však do pěti pracovních dnů od převzetí zásilky telefonicky na tel. 774416465 a to od 8-16 hod. pondělí -  pátek nebo elektronickou poštou. popřípadě  písemně na adresu Dřevěné hračky Komenského 14 54901 Nové Město nad Metují. Pozdější reklamace kompletnosti zásilky nebudou uznány jako oprávněné.

3. Reklamaci vady výrobku uplatní zákazník v záruční lhůtě odesláním vadného výrobku na adresu provozovny, spolu s popisem vady a popisem děje,jakým k vadě došlo. Současně uvede požadovaný způsob řešení reklamace. V uvedené provozovně může zákazník reklamaci také uplatnit osobně.

4. Reklamační řízení je zahájeno převzetím vadné věci od dopravce či pošty a nebo v případě osobního uplatnění reklamace,od data jejího uplatnění.

5. Reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě 30 ti dní. Pro posouzení splnění této lhůty je rozhodující den předání věci či písemného vyjádření k reklamaci přepravci čí zákazníkovi při osobním převzetí výrobku.

Záruka

1. Dřevěné hračky (dále jen dodavatel) poskytuje na výrobky prodané touto internetovou prodejnou v souladu s ustanoveními občanského zákoníku záruku v délce 24 měsíců.

2. Záruční doba začíná běžet od převzetí zboží od přepravce.

3. Záruka se vztahuje pouze na vady způsobené vadou materiálu či chybou výroby.

4. Záruka se nevztahuje na opotřebení výrobků vznikající při užívání věci, kterým jsou např.drobná poškození povrchu, rýhy, vrypy atd.

5. Nárok na záruku zaniká mechanickým poškozením výrobku (např. pádem, nárazem, působením tepla,zimy, zlomením, ohnutím, roztržením, vytržením, přetížením či jakýmkoliv jiným působením vnější síly odlišné od sil vznikajících při běžném užívání)

6. Záruka se neposkytuje na změny barev výrobku v důsledku působení slunečního záření, ozónu, oxidu síry či jiných látek s bělícími účinky.

7. Záruka také zaniká v případě, že výrobek byl poškozen při živelné události.

8. Nárok na záruku také zaniká je-li výrobek poškozen nesprávným či nešetrným užíváním, zanedbanou či nesprávnou údržbou.

9. Záruka zaniká, je-li výrobek užíván k jinému účelu, než ke kterému byl vyroben

On-line reklamační formulář
Zákazník (firma uplatňující reklamaci): *
E-mail: *
Kontaktní telefon: *
IČ / DIČ:
Číslo faktury nebo objednávky reklamovaného zboží: *
Název reklamovaného zboží: *
Popis závady: *
Opište text z obrázku: *
captcha
 
 

 

Tovar.sk - porovnanie cien Česko Katalog Porovnanie cien tovaru Pricemania.sk – Porovnanie cien
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.